به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، علی احسان پور امروز یکشنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۹ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه های تشخیص کرونا در استان، از دیروز تا امروز(۱۰ لغایت ۱۱ خرداد) تعداد 494 مورد ابتلای قطعی به کرونا ویروس در خوزستان شناسایی شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه با احتساب این موارد شمار مبتلایان خوزستان به ۱۴ هزار و ۶۴۷ مورد افزایش یافت، افزود: بر این اساس، از مجموع ۴۹۴ مورد جدید، ۳۵۶ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۱۳۸ بیمار نیز بستری شدند.

احسان پور با ابراز تاسف از فوت ۱۸ مورد جدید ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته استان خوزستان، بیان کرد: در مجموع شمار متوفیان ناشی از این بیماری به ۵۶۵ مورد افزایش یافته است.

او با اشاره به رشد جمعیت بهبود یافتگان و ترخیص شده ها به ۱۳ هزار و ۲۹۴ نفر، اضافه کرد: در حال حاضر ۷۸۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان تحت درمان هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پایان افزود: با توجه به اعلام از سرگیری فعالیت ادارات با حضور تمامی کارکنان از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، انتظار میروند تا رعایت پروتکل های بهداشتی با حداکثر توجه در ادارات و ارگان هایی که روزانه پذیرای تعدای زیادی از مردم هستند، رعایت شود و مردم عزیز نیز در زمان حضور در خارج از منزل، فاصله گذاری اجتماعی مورد مورد توجه قرار دهند.

لازم به ذکر است که تا روز گذشته آمار مبتلایان خوزستان ۱۴۱۵۳ بیمار، بهبود یافته و ترخیص شدگان ۱۲۷۲۹ نفر، بستری شدگان ۸۷۷ بیمار و فوت شدگان ۵۴۷ مورد اعلام شده بود.(جزییات)

اطلاعات تفکیکی شهرستان ها تا ساعتی دیگر اعلام می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: