به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، باشگاه فولاد خوزستان در خصوص دیدار برابر استقلال تهران اطلاعیه ایی صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

" پس از سکوت چهارماهه، چهارشنبه، ۴ تیرماه ١٣٩٩ در ورزشگاه شهدای فولاد سوت آغاز دوباره رقابت های لیگ‌برتر نوزدهم به صدا در خواهد آمد و ما مفتخریم که نخستین دیدار لیگ برتر را پس از شیوع ویروس کرونا و با شرایطی جدید میزبان هستیم.

 تمام تلاش مجموعه فولاد خوزستان طی این مدت بر این امر معطوف بود که همراه با آماده سازی تیم، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان را نیز برای برگزاری ایمن مسابقات به وسایل مربوط به جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تجهیز کرده تا بهترین میزبانی را در شرایط جدید انجام دهیم و از این حیث نیز بتوانیم الگوی مناسبی برای دیگر باشگاه ها در میربانی مسابقات لیگ برتر باشیم.

هر چند که در مسابقات پیش‌رو جای خالی هواداران پرشور فولاد بر روی سکوها ورزشگاه به شدت احساس خواهد شد اما مطمئنا فولاد مردان دیار کارون شما و تشویق‌هایتان را در طول ٩٠ دقیقه تلاششان به یاد خواهند آورد و حمایت های شما را در قلبشان احساس می کنند.

هواداران فولاد مطمئن باشند که تمام تلاش کادر فنی، بازیکنان و مجموعه مدیریتی و کادر اجرایی باشگاه فولاد خوزستان این است تا با ارایه یک بازی زیبا، خوشحالی و شادمانی را به آنها و تمام مردم خوزستان هدیه دهند.

همانگونه که اطلاع دارید؛ طبق اعلام مسوولان برگزاری مسابقات دیدارهای لیگ‌برتر به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. لذا از کلیه هواداران عزیز که همیشه کمال همکاری را با باشگاه خود داشته‌اند، درخواست داریم تا تجمعی در محل ورزشگاه نداشته باشند.

به یاد داشته باشد؛ شما سرمایه اصلی باشگاه هستید و تمام هدف ما لبخند رضایتی است که با دیدن نمایش فرزندان خود خواهید زد. "

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: