به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امشب از هفته بیست و دوم لیگ نوزدهم برتر فوتبال ایران میزبان تیم پارس جنوبی جم بود که در پایان توانست با نتیجه 2 بر صفر مهمان خود را شکست دهد.

دو تیم اوایل دیدار نیمه اول را به ارزیابی هم پرداختند که در این میان تیم صنعت نفت آبادان صاحب موقعیت هایی شد که در نهایت رضا جبیره در دقیقه 31 روی یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه با ضربه سر دروازه مسعود پور محمد را باز کرد.

در ادامه دو تیم تا پایان نیمه اول موقعیت هایی را بر روی دروازه های یکدیگر ایجاد کردند که منجر به گل نشد.

در اواسط نیمه اول برق ورزشگاه برای چند دقیقه ایی به دلیل اتصال در اتاق برق قطع و مجدد وصل شد.

در ادامه و با آغاز نیمه دوم بازهم نفت آبادان صاحب چند موقعیت شد که در یک رفت و برگشت کاپیتان طالب ریکانی در دقیقه 70 با یک پاس عمقی محمود مطلق زاده را صاحب موقعیت کرد که این بازیکن با یک کنترل توپ و ضربه حرفه ایی و دیدنی، دروازه پارس جنوبی را باز کرد.

در پایان این دیدار با نتیجه دو بر صفر به نفع صنعت نفت آبادان به پایان رسید.

در همین راستا بهنام سراج در این دیدار محمد دریس، عقیل کعبی، طالب ریکانی، میلاد جهانی، محمدرضا غبیشاوی(63 مهدی مومنی)، مصطفی احمدی، سیدمحمدقریشی، جعفر سلمانی، رضا جبیره(76 احمد شریعت زاده)، محمد اهل شاخه و محمود مطلق زاده(83 امید حامدی فر) را به میدان فرستاده بود.

همچنین مسعود پورمحمد، فریبرز گرامی، میلاد باقری، میلاد خدایی، آدام همتی(77 محمد نوری)، محمود شفیعی، نیما انتظاری، شهرام گودرزی، پوریا آریاکیا(64 متین کریم زاده)، رضا خالقی فر(77 احمد بهاروندی) و امین منوچهری بازیکنان هومن افاضلی در مصاف با صنعت نفت آبادان را تشکیل دادند.

این دیدار با قضاوت مرتضی منصوریان، با کمک‌ قهرمان نجفی و یعقوب سخندان و داور چهارم میثم حیدری برگزار شد و نظارت این رقابت بر عهده ابوطالب طاهریان بود.

در این دیدار محمود مطلق زاده(دقیقه 11) و مصطفی احمدی(دقیقه 62) از صنعت نفت کارت زرد داور را دریافت کردند.

لازم به ذکر است که تیم صنعت نفت آبادان در حال حاضر با 36 امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارد و پارس جنوبی جم با 20 امتیاز در جایگاه دوازدهم لیگ برتر باقی ماند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: