به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، در ادامه حضور مدیران استان در مرکز سامد استانداری خوزستان، یک شنبه هفته آتی، مدیرکل بنیاد مسکن و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان خواهند شد.

مدیر مرکز سامد استانداری خوزستان در این خصوص اظهار کرد: در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تاکیدات استاندار مبنی بر تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردم به مدیران مربوطه و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات هم استانی های محترم، مدیرکل بنیاد مسکن و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان با حضور در مرکز سامد پاسخگوی سوالات مختلف شهروندان خواهند شد.

او گفت: مردم شریف استان خوزستان می توانند بدون مراجعه حضوری، روز یکشنبه مورخ ۲۲ تیر ماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ طی دو ساعت با مدیران یاد شده از طریق شماره تلفن ۱۱۱ با انتخاب گزینه ۳ تماس برقرار نمایند و مسایل و درخواست های خود را با مدیران مربوطه مطرح کنند.

عزت براتی در پایان افزود: "سامد" سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسوولان است که ازطریق این سامانه مردم به راحتی بدون مراجعه حضوری می توانند مشکلات خود را با دستگاه های اجرایی مطرح و پیگیری نمایند.

لازم به ذکر است که شهروندان خوزستانی یک روز قبل از ساعات مقرر ارتباط تلفنی با مسوولین یاد شده به منظور پیگیری های بعدی و دریافت نتیجه پیشنهادات درخواست ها و شکایات از طریق شماره تلفن ۱۱۱ و انتخاب گزینه دو، موارد خود را مطرح و ثبت نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: