به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، ابراهیم قنبری ظهر امروز در توضیح این خبر اظهار کرد:  ساعت ۱۳ و ۲۵ دقیقه امروز یازدهم مرداد ماه جاری، طی تماس تلفنی شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی خبر آتش سوزی طبقه چهارم، مجتمع قضایی تندگویان در خرمکوشک اطلاع داده شد.

او گفت: با اعلام این خبر مرکز فرماندهی سازمان یک دستگاه خودرو امداد نجات و دو دستگاه خودروی اطفاء حریق را از ایستگاه ۵۵ به محل حادثه اعزام نمود.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند و یک گروه با ایمن سازی محل حادثه و استفاده از تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار شعله های حریق شدند و گروه دیگر در عملیات تخلیه افراد حاضر در طبقات موفق شدند یک خانم را از میان دود غلیظ و شعله های حریق به سلامت خارج کنند.

قنبری بیان کرد: آتش نشانان شعله های حریق را در طبقه چهارم مهار و از گسترش شعله های حریق به سایر قسمت های مجتمع قضایی جلوگیری کردند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه علت حریق از سوی کارشناسان سازمان اتصال برق کولر گزارش شده است، اضافه کرد: در این عملیات یک مامور آتش نشان دچار دود گرفتگی شد که به بیمارستان امام(ره) انتقال داده شد‌.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: