عبدالله جهان نژادیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار برنا از اهواز ضمن اشاره به اینکه رقابت های فوتبال ساحلی لیگ برتر کشور از ۱۹ مردادماه جاری آغاز می شود، اظهار کرد: با توجه به شرایط پیش آمده و نبود وقت کافی برای آمادگی تیم، به این نتیجه رسیدیم که امتیاز لیگ برتری شهید جهان نژادیان موقتا و برای یک سال به گناوه واگذار شود.

 او گفت: بر اساس توافقاتی که با اداره کل ورزش خوزستان صورت گرفته مسوولین امر متعهد شده اند که طی سال جاری شرایط و زیرساخت‌های مورد نیاز تیم را فراهم کرده تا بتوانیم فصل آینده با حضور پر قدرت تر در لیگ برتر شرکت کنیم.

مدیر تیم فوتبال ساحلی جهان نژادیان آبادان با اشاره به صحبت های شفاهی صورت گرفته، افزود: در جلساتی که با مسوولین ورزش استان داشتیم اصل بر اعتماد متقابل بود و قول های خوبی به ما داده اند.

 جهان نژادیان بیان کرد: با تیم ملوان گناوه توافقات لازم انجام شده و مسوولان این تیم متعهد شدند که سهمیه لیگ برتری را نگه دارند و در صورت سقوط به دسته پایین تر امتیاز حضور در لیگ برتر را برای ما خریداری کند.

 جهان نژادیان در پایان ضمن تشکر از مسوولین ورزش خوزستان و اصحاب رسانه، اضافه کرد: امیدوارم تعهدات مورد توافق هر چه زودتر اجرایی شود تا یک بار دیگر شاهد حضور پر قدرت تنها تیم ساحلی خوزستان در لیگ برتر باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: