به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، در ادامه حضور مدیران استان در مرکز سامد استانداری خوزستان، این هفته مدیرعامل صندوق کار آفرینی و امید استان خوزستان پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان خواهد شد.

مدیر مرکز سامد استانداری خوزستان در این خصوص اظهار کرد: در راستای ارتباط بیشتر و اثر بخش مدیران استان با اقشار مختلف مردم و رسیدگی مناسب به درخواست ها و مشکلات آنان به منظور ارتقای رضایتمندی عمومی و ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه و تاکیدات استاندار خوزستان مبنی بر برنامه ریزی هفتگی ارتباط مردم و مسوولین با حضور مدیر عامل صندوق کار آفرینی و امید استان خوزستان در مرکز سامد استانداری برگزار خواهد شد.

عزت براتی افزود: شهروندان خوزستانی می توانند بدون مراجعه حضوری روز چهارشنبه مورخ ۱۴ مرداد ماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ طی دو ساعت با مهدی امرایی مدیرعامل صندوق کار آفرینی و امید استان خوزستان از طریق شماره تلفن ۱۱۱ با انتخاب گزینه ۳ تماس برقرار نمایند و مسایل و درخواست های خود را با او مطرح نمایند.

لازم به ذکر است شهروندان یک روز قبل از ساعات مقرر ارتباط تلفنی با مسوول مربوطه به منظور پیگیری های بعدی و دریافت نتیجه پیشنهادات درخواست ها و شکایات از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۱ و انتخاب گزینه ۲ موارد خود را مطرح و ثبت نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: