صادق ظهیری امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در اهواز با اشاره به نشست تخصصی خود با رییس فدراسیون اسکیت در تهران که روز یکشنبه دوازدهم مردادماه پیرامون بسط و گسترش اسکیت خوزستان و منطقه آزاد اروند اشاره و اظهار کرد: در این دیدار پیرامون عملکرد آموزش منابع انسانی، استعدادیابی، نخبه گزینی و برنامه های نگهداشت مستعدین و نحوه حمایت های فدراسیون از ورزشکاران استان خوزستان بحث و گفت و گو شد و بر همکاری هیات اسکیت خوزستان و اروند تاکید شد.

او گفت: رییس فدراسیون و نایب رییس کنفدراسیون آسیا به ما قول داده اند، که پس از فرو نشست بیماری کووید ۱۹ و از سر گیری مسابقات، تیم اسکیت خوزستان به عنوان نماینده ایران به مسابقات بین‌المللی اعزام شود.

رییس هیات اسکیت خوزستان با اشاره به واگذاری زمینی به منظور ایجاد پیست استاندارد در استان، افزود: اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با واگذاری زمینی به مساحت ۲۰۰ متر به هیات اسکیت در مجموعه ورزشی غدیر اهواز، موافقت کرده و در حال انجام مراحل اداری برای دریافت این زمین هستیم.

رییس هیات اسکیت خوزستان در پایان بیان کرد: زمین دومی هم در کنار این زمین به هیات واگذار خواهد شد که آن را برای تمرین ورزشکاران در نظر گرفته ایم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: