به گزارش خبرنگار برنا از اندیمشک، احسان کریم پور در نشست خبری با اصحاب رسانه در این شهرستان با بیان این که امنیت، اقتدار و آزادی امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدا است، گفت: اندیمشک شهر یادمان های هشت سال دفاع مقدس است.

او با اشاره به لزوم پاسداشت فرهنگ ایثار و مقاومت، از آمادگی و بسیج تمام خدمات برای گرامیداشت ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان خبر داد و گفت: مردم اندیمشک هشت سال پشتیبان دفاع از کشور بودند و حماسه های گسترده ای از خود ثبت و در تقویم پر افتخار ایران اسلامی نام ماندگاری به جای گذاشتند.

فرمانده سپاه شهرستان اندیمشک با اشاره به لزوم ثبت حماسه های شش مهر و چهار آذر در تقویم کشور، افزود: برای معرفی و ثبت حماسه های ماندگار مردم اندیمشک در هشت سال دفاع مقدس به تلاش همه آحاد جامعه نیاز است و در این زمینه اقدامات گسترده و متنوعی به اجرا رسیده است.

کریم پور با بیان این که به مناسبت آغاز دهه چهارم پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی آلبوم عکس شهدای اندیمشک تهیه و در اختیار خانواده های معظم حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس قرار می گیرد، اضافه کرد: با اجرای این طرح ۹۰ خانواده شهید در شهرستان اندیمشک تجلیل می شوند.

فرمانده سپاه شهرستان اندیمشک در پایان بیان کرد: همچنین با هدف تقدیر از زحمات و تلاش های کارکنان شبکه بهداشت و درمان و جهادگران جبهه سلامت در بیمارستان امام علی(ع) و دیگر بخش های بهداشتی و درمانی شهرستان اندیمشک از زحمات کشان این عرصه به مناسبت هفته دفاع مقدس در یک آیین ویژه تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: