به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، طبق اعلام باشگاه فولاد خوزستان قرارداد محمد امین شهرویی، سیدمحمد احمدپور، شایان حسنی، محمدرضا ملحانی، امیرمحمد ممبینی، حیدر حیدری، محمد نیسی، محمود صالحی، رضا جلالی، رضا علی کرم‌پور، سید حسن موسوی، وحید نیک‌نام، مرتضی فرحانی نژاد، رضا اورکی و محمد امین حزباوی پانزده بازیکن بومی و آینده‌دار که از محصولات آکادمی باشگاه فولادخوزستان هستند، به مدت سه فصل دیگر تمدید شد.

پیش از این قرارداد امید صیدالی، احمدرضا جلالی و احمدرضا جنادله، سه بازیکن از تیم‌های پایه به مدت سه سال با باشگاه فولاد تمدید شده بود.

مدیر حقوقی و ورزش قهرمانی باشگاه فولاد در این خصوص اظهار کرد: با دستور مستقیم مدیرعامل باشگاه فولاد و در راستای حفظ سرمایه‌های بومی و استفاده از محصولات باشگاه به منظور پشتوانه سازی تیم بزرگسالان، قرارداد ۱۵ بازیکن را برای تیم بزرگسالان تمدید کردیم تا بهترین استفاده را از محصولات آکادمی باشگاه داشته باشیم.

عارف عارف‌نیا افزود: جا دارد یک تشکر ویژه از مدیریت، اعضا و مربیان تیم های پایه داشته باشم که با تلاش و برنامه ریزی مناسب، باعث رشد و نمو بازیکنان و استعدادهای بومی می‌شوند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: