به گزارش خبرنگار برنا از شادگان، امید صبری پور ظهر امروز در بازدیده سرزده از اداره جهاد کشاورزی این شهرستان در جمع خبرنگاران، بر حل مشکلات بخش تولیدات کشاورزی تاکید و اظهار کرد: رسیدگی به مشکلات این حوزه از اهم اولویت های کاری جهاد کشاورزی شهرستان محسوب می شود.

او با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم وظیفه مسوولان است، گفت: کشاورزان و تولیدکنندگان از جمله اقشار زحمتکش و کم توقع هر منطقه ای هستند که خدمت به آنها دارای اجر بسیار است، به همین منظور نیز در این شهرستان باید توسط جهاد کشاورزی و مراکز خدمات کشاورزی دهستان ها و بخش ها به طور مداوم بازدیدهای از سطح  مزارع، دامداری ها و باغات کشاورزان صورت گیرد و مشکلاتی که کشاورزان با آن مواجه هستند توسط ادارات مربوطه سریعا رفع شود.

سرپرست فرمانداری شادگان با اشاره به اینکه تمام تلاش ها و برنامه ریزی ها باید در راستای حمایت از کشاورزان، اجرای طرح های کشاورزی و رسیدگی به مشکلات باشد بر استفاده از ظرفیت های منطقه تاکید کرد.

صبری پور در پایان بیان کرد: رسیدگی به مشکلات و معضلات کشاورزان این شهرستان ضروری بوده و مسوولان ذیربط باید در این زمینه تلاش مضاعف کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: