به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، هوشنگ نوبخت امروز در جلسه اهمیت رسانه ای برنامه‌های حوزه دفاع مقدس از چاپ و انتشار اخبار این حوزه در رسانه ها به زبان عربی و انگلیسی خبر داد و اظهار کرد: قصد داریم به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس چهل خبر و گزارش تولیدی را به زبان های انگلیسی و عربی ترجمه و منتشر کنیم.

او گفت: در اینکه در اوج جنگ نرم رسانه ای قرار داریم، شکی نیست و همه نیز بر این باور هستیم که در این مبارزه تنها با تولید و انتشار حداکثری اخبار و محتواست که می توانیم در این عرصه به مقابله و مبارزه با امپراطوری های بزرگ رسانه ای بپردازیم.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان افزود: اهمیت استراتژیک خوزستان و زوم کردن رسانه های معاند در برخی بحران های این خطه باعث شد تا ما هم در یک پاتک رسانه ای نسبت به ترجمه اخبار ارزشی و فرهنگی حوزه دفاع مقدس اقدام کنیم.

نوبخت در پایان ضمن تقدیر از صداوسیمای مرکز خوزستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، خانه مطبوعات خوزستان، بسیج رسانه خوزستان، نشریات، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و فعالان فضای مجازی که همچون همیشه در این زمینه با حوزه دفاع مقدس همکاری و تعامل داشته و دارند، بیان کرد: اخبار منتشره به زبان انگلیسی و عربی را در همه حوزه ها منتشر خواهیم کرد تا بیشترین گستره مخاطب را در بر بگیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: