به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از هفته سوم رقابت های لیگ برتر بیستم فوتبال باشگاه های کشور میزبان تیم پرسپولیس بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نفت مسجدسلیمان که در دو دیدار قبلی خود که در دیدار اول با تراکتور در تبریک با تساوی بدون گل و با سایپا در خانه با تساوی یک بر یک با دو امتیاز در رده یازدهم قرار گرفته بود از هفته سوم میزبان پرسپولیس تهران بود.

این دیدار در هر دو نیمه بدون گل به پایان رسید و فینالیست آسیا در مقابل کیفیت بازیکنان نفت که پس از دو هفته برای اولین بار توسط سرمربی خود از کنار زمین هدایت می شدند، متوقف شد.

البته در دقیقه 38 پرسپولیس بر اثر برخورد احمد گوهری بر روی بشار رسن به یک ضربه پنالتی دست یافت که شوت نعمتی با تیرک دروازه نفتی ها برخورد کرد و این موقعیت قرمزهای پایتخت از دست رفت.

در همین راستا مجتبی حسینی در این دیدار، احمد گوهری، مصطفی نائیج‌پور، بهروز نوروزی‌فرد، مجتبی مقتدایی، نیما انتظاری، محمدمهدی احمدی، میثم تهیدست، محمدمهدی محبی(71 فرید بهزادی کریمی)، محمد بلبلی(81  عباس بوعذار)، سجاد جعفری(87  مهدی ایزدی) و ساسان حسینی(87  مهران امیری) را برای رویارویی با پرسپولیس به میدان رقابت فرستاد.

همچنین حامد لک، سید جلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری(46 احسان پهلوان)، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن(79 علی شجاعی) و مهدی عبدی(79 آرمان رمضانی) نیز بازیکن یحیی گل محمدی که به دلیل محرومیت از روی سکوها نظاره گره رقابت تیمش بود، در دیدار با نفت مسجدسلیمان را تشکیل دادند.

داوری این دیدار بر عهده اشکان خورشیدی با کمک های علیرضا ایلدروم، هادی طوسی و حسین زیاری برگزار شد. نظارت این دیدار نیز بر عهده حسن کامرانی فر بود.

در این دیدار محمد بلبلی(46)  و محمدمهدی احمدی(85) از نفت مسجدسلیمان کارت زرد داور را دریافت کردند.

تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با سه امتیاز در رده یازدهم و تیم پرسپولیس با پنج امتیاز در رده پنجم لیگ برتر بیستم قرار دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: