به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، قاسم سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در پایان نشست شورای برنامه ریزی شهرستان هندیجان اظهار کرد: امروز چندین پروژه خوب مورد بررسی قرار گرفت و تعدادی طرح از جمله کمک به بخش خصوصی به منظور سرمایه گذاری در زراعت چوب و توسعه تولید ماهیان خاویاری مورد پیشنهاد و بررسی قرار گرفت.

او گفت: سه مسیر آب آشامیدنی مورد بررسی قرار گرفت و هر سه مسیر تصویب شد یکی در مسیر زیدون قرار شد حداکثر سه ماهه مشکلش حل شود و حدود سه هزار متر مکعب به آب آشامیدنی و برای اصلاح شبکه اضافه خواهد شد.

استاندار خوزستان افزود: دو طرح دیگر شامل یک طرح ۳.۵ کیلومتری و دیگری طرح دو کیلومتری که سازمان آب و برق خوزستان تعهد داد ظرف دو ماه انجام دهد و به این ترتیب تا سه ماه آینده مشکل کمبود آب شرب شهرستان هندیجان برای همیشه حل خواهد شد.

سلیمانی دشتکی بیان کرد: مباحث دیگری که مطرح شد در خصوص زیرساخت جاده ای بود که مصوبه های خوبی داشتیم. همچنین در خصوص لنج داران، شیلات، ورزش و سایر بخش ها پروژه های مختلف مطرح شد.

نماینده عالی دولت در خوزستان در پایان اضافه کرد: مجموعا چهارده یا پانزده طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و جدول زمانی برای اجرای مصوبه ها تعیین شد و امیدواریم در موعد مقرر این پروژه ها و مصوبه ها به نتیجه برسد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: