انصاری: رقابت متفاوتی را روبروی الغرافه انجام خواهیم داد

بازیکن تیم فوتبال فولاد ایران گفت: کادرفنی آنالیز خوبی از حریف دارد و ما هم فردا به شیوه های مختلف رقابت خواهیم کرد تا به گل و هدف مان برسیم.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، ساسان انصاری امشب با حضور در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش با تیم فوتبال الغرافه قطر در قالب دیدارهای برگشت گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا، با بیان اینکه قطعا مسابقه فردا مثل تمام رقابت ها برای ما مهم و سخت است، اظهار کرد: رقابت های برگشت سخت تر هستند زیرا تیم ها همدیگر را به خوبی آنالیز کرده اند. ما هم آنالیز کامل و جامعی از الغرافه داریم.

او با بیان اینکه کادر فنی ما حریفان را خیلی خوب آنالیز می کند، گفت: یکی از مزیت های تیم ما این است که از حریفان و الغرافه آنالیز کاملی داریم و می دانیم چه مدل فوتبالی را به نمایش خواهند گذاشت و به همین دلیل بازیکنان ما با شور و شوق فراوان و مسوولیت پذیری بالا آماده دیدار فردا هستیم.

بازیکن تیم فوتبال فولاد ایران با تاکید بر اینکه می‌دانیم برای رسیدن به این جا سختی های زیادی کشیده ایم، افزود: اکنون با شوق فراوان، تمام توان، مسوولیت و تمرکزمان به مسابقه فردا معطوف است. تیم اول جدول و شانس اول صعود هستیم اما می دانیم در فوتبال، شرایط ممکن است در هر لحظه تغییر کند و با این دید به رقابت فردا می رویم و تلاش خواهیم کرد.

انصاری بیان کرد: می دانیم کار سخت است، اما همیشه کارهای سخت را با قدرت انجام داده ایم.  از شرایط و این جا بودن مان لذت می بریم و سعی می کنیم با قدرت فراوان فردا بازی کنیم و تمام وظایف تاکتیکی که کادرفنی از ما خواسته را اجرا کنیم و به هدف مان برسیم.

هافبک هجومی تیم فولاد ایران در پایان اضافه کرد: در دیدار دور رفت با الغرافه تیم برتر میدان بودیم و شرایط به نحوی بود که می توانستیم برنده باشیم اما از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و به حق مان نرسیدیم اما اکنون کادرفنی آنالیز خوبی از حریف دارد و ما هم فردا به شیوه های مختلف رقابت خواهیم کرد تا به گل و هدف مان برسیم.

لازم به ذکر است که رقابت تیم های فولاد ایران و الغرافه قطر بامداد شنبه ساعت 00:45 دقیقه در ورزشگاه امیر عبدالله فیصل شهر جده برگزار خواهد شد./انتهای پیام

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار خوزستان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار خوزستان

  اخبار برگزیده