رییس و هیات رییسه هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خوزستان انتخاب شدند

عبدالرضا سپهری قهفرخی به عنوان رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خوزستان انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، مجمع انتخاب رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خوزستان امروز چهارشنبه هفتم اردیبهشت ماه با حضور رییس فدراسیون، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و سایر اعضای مجمع در هتل تختی اهواز برگزار شد.

در همین راستا عبدالرضا سپهری قهفرخی، حسین سوزنگری و ارسلان شهنی، کاندیداهای احراز سمت ریاست هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خوزستان بودند که شهنی در جلسه شرکت نکرد و انصراف داد.

بعد از رای گیری نیز سپهری با کسب ۲۲ رای از ۲۷ رای ماخوذه به عنوان رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خوزستان برای مدت چهار سال انتخاب شد. همچنین سوزنگری نیز پنج رای را به خود اختصاص داد.

لازم به ذکر است که در این مجمع، انتخابات اعضای هیات رییسه هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خوزستان برگزار شد و طی آن مهری صمدیان(نایب رییس) با کسب ۱۷ رای، فرزانه ملحانی(خزانه دار) با کسب ۲۳ رای، داوود چاقوساز(کارشناس خبره ورزشی) با کسب ۲۴ رای، سرور محمدپور(عضو هیات رییسه) با کسب ۲۲ رای و عارف کوچکی(عضو هیات رییسه) با کسب ۲۰ رای به عنوان اعضای هیات رییسه هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خوزستان انتخاب شدند./انتهای پیام

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار خوزستان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار خوزستان

  اخبار برگزیده