محدودیت های ترافیکی ویژه نماز عید سعید فطر در اهواز اعلام شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان محدودیت‌های ترافیکی ویژه برپایی نماز عید سعید فطر را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سرهنگ فرید کریمی زاده ضمن تبریک عید بزرگ مسلمین اظهار کرد: برای هر چه باشکوه‌تر بر پا شدن نماز عید فطر و ایجاد امنیت و آرامش مردم، پلیس محدودیت های تردد را در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز جماعت پیش بینی کرده است.

او گفت: در مرکز استان(شهرستان اهواز) این محدودیت‌های ترافیکی از ساعت های اولیه بامداد روز عید در مسیر بلوار"آیت اله بهبهانی" حدفاصل تقاطع پاداد تا تقاطع کیکاوس(آتش نشانی) به‌ صورت رفت و برگشت و کلیه معابر فرعی منتهی به این محل با موانع مسدود و منع تردد انجام خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان افزود: اگر هر گونه توقف در محل‌ یاد شده مشاهده شود پلیس به وسیله جرثقیل نسبت به انتقال آن وسیله نقلیه به پارکینگ اقدام خواهد کرد.

کریمی زاده در خصوص مسیرهای جایگزین بیان کرد: خیابان پیروزی(کمپانی) و خیابان زند برای مسیرهای جایگزین پیش بینی شدند که با توجه به عرض محدود این معابر از شهروندان خواسته می شود در راستای  روان‌سازی ترافیک از توقف در این محدوده ها جدا خودداری کنند.

 رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان در پایان با بیان اینکه اتوبوسرانی اهواز به منظور رفاه حال شهروندان برای کلیه مناطق اتوبوس‌های خود را آماده به کار کرده، اضافه کرد: تردد با موتورسیکلت در این محدوده به دلیل ترافیک سنگین بلاخص تردد زیاد عابران، خطر آفرین است بنابراین شهروندان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند./انتهای پیام

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار خوزستان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار خوزستان

  اخبار برگزیده