آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب خوزستان تا 17 اردیبهشت 1401

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب استان خوزستان تا 17 اردیبهشت ماه 1401 را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید محمد محمدی امروز شنبه(17 اردیبهشت ماه 1401) اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته چهار مورد مثبتی بیماری کووید ۱۹ سرپایی شامل دو بیمار از آبادان و دو بیمار نیز از شادگان شناسایی و گزارش شده است.

او با بیان اینکه خوشبختانه طی این مدت مورد فوتی کرونایی نداشتیم، افزود: طی روز گذشته نیز بیمار جدیدی برای بستری نداشتیم و سه نفر نیز بهبود و ترخیص شدند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان در پایان افزود: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان های تابعه دو نفر است که امیدواریم با این روند، در آینده نزدیک شاهد تخلیه بیماران مبتلا به کووید 19 از بیمارستان باشیم.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز پنج شنبه(15 اردیبهشت ماه 1401) بود، حاکی از شناسایی سه بیمار کرونایی طی 24 ساعت قبل از آن و سه موارد مثبت کل بستری ها است.(جزییات)

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود./انتهای پیام

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار خوزستان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار خوزستان

  اخبار برگزیده