صنعت نفت آبادان ۱ - ۱ ملوان بندر انزلی؛

تساوی شمال و جنوب در آبادان

تساوی شمال و جنوب در آبادان

تیم فوتبال صنعت نفت از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر بیست و دوم فوتبال باشگاه های کشور امروز میزبان تیم ملوان بود که در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، تیم فوتبال صنعت نفت از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر بیست و دوم فوتبال باشگاه های کشور امروز دوشنبه 22 اسفند ماه در ورزشگاه جهان پهلوان تختی و با حضور تماشاگر، میزبان تیم ملوان بود که در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تیم صنعت نفت طی این فصل تا کنون با دو برد، 6 تساوی، 14 باخت و 12 امتیاز و جا به جایی سه مدیرعامل، و چهار سرمربی، در جایگاه شانزدهم جای گرفته و امروز در اولین حضور عبدالله ویسی بر روی نیمکت این تیم برای عبور از بحران به دنبال سه امتیاز خانگی هفته بیست و سوم است.

نیمه اول این دیدار تا دقیقه 29 بدون گل دنبال شد اما بالاخره نفتی ها اولین گل این دیدار را در دقیقه 30 به ثمر رساندند؛ در این صحنه حکیم نصاری توپ در حال خروج را از کنار دروازه ملوان مهار و روی سر امیر حسین فرهادی اراسل کرد و این بازیکن توپ را در آستانه دروزاه به شریعت زاده رساند و این بازیکن جوان توانست با یک نوک پا توپ را وارد دروازه ایمان صادقی کند و تیمش را در دقیقه 30 یک بر صفر از مهمان پیش اندازد.

هنوز دو دقیقه از گل نفتی ها نگذشته بود که ملوانی ها گل تساوی را به ثمر رساندند؛ در این صحنه روی نفوذ ملوانی ها در محوطه جریمه طلای پوشان، سجاد بازگیر توپ را به مهران احمدی رساند و این بازیکن توانست در غفلت مدافعان، با یک شوت به موقع دروازه فرزین گروسیان را در دقیقه 32 باز کند و این رقابت را به تساوی بکشاند. در ادامه و تا پایان 45 دقیقه دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.

نیمه دوم این دیدار صنعت نفتی ها هر چه به سمت دروازه ملوان شوت زنی کردند، نتوانستند به گل برسند تا در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید و امتیازهای هفته بیست و سوم بین دو تیم شمال و جنوب تقسیم شد.

عبدالله ویسی برای این دیدار فرزین گروسیان، محمد طیبی، میثم تهی‌دست، یوسف وکیا، امید خالدی، رحیم آلبوغبیش، حکیم نصاری(75 محمدرضا جلیل مزهر)، فردین یوسفی(94 سباستین گراردو پیریز)، مهدی ممی‌زاده، امیرحسین فرهادی(46 سید فاخر تهامی) و احمد شریعت‌زاده را به میدان فرستاده بود.

همچنین ایمان صادقی، مصطفی نائیج‌پور، سعید کریمی، مجید عبدی، پدرام قاضی‌پور، محسن انبساطی(67 میلاد شعبانلو)، محمدصادق بارانی، مهدی مومنی(68 میلاد جهانی)، مهران احمدی(80 مسعود زائر کاظمینی)، سجاد بازگیر(85 علیرضا خوش کفا)  و سهیل فداکار(85 امیر شهیم) بازیکنان ارنج شده مازیار زارع در رقابت با نفتی ها بودند.

کوپال ناظمی با کمک های هادی طوسی، رضا حیدری و مهدی اجاقی قضاوت این دیدار و البرز حاجی پور نیز نظارت بر این مسابقه را عهده دار بودند.

سعید کریمی در دقیقه 26، مجید عیدی(48)، میلاد جهانی(86) و محمد صادق بارانی(90) از تیم ملوان و رحیم آلبوغبیش در دقیقه 64 از صنعت نفت با کارت زرد داور جریمه شدند.

تیم صنعت نفت آبادان در حال حاضر با 13 امتیاز موقتا در رده 15 و تیم ملوان با 23 امتیاز موقتا در رده 12 لیگ برتر بیست و دوم جای دارند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار خوزستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار خوزستان

    اخبار برگزیده