دستگیری ۴ مالخر و کشف ۷۰ گوشی سرقتی در خوزستان

دستگیری ۴ مالخر و کشف ۷۰ گوشی سرقتی در خوزستان

رییس پلیس آگاهی استان از دستگیری چهار مالخر در اهواز خبر داد و گفت: در این راستا 70 دستگاه گوشی موبایل فاقد هرگونه اسناد و مدارک، کشف شد.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سرهنگ سیروس دریکوند امروز دوشنبه 22 اسفند ماه ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: پلیس آگاهی استان با انجام اقدام های اطلاعاتی تعدادی از مالخران اموال مسروقه را شناسایی کرد.

او گفت: در اجرای این طرح تیم های پلیس آگاهی با همکاری اکیپ هایی عملیاتی و با هماهنگی مقام قضایی چهار نفر از مالخران و تغییر دهندگان شماره سریال گوشی های مسروقه را طی چند عملیات غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رییس پلیس آگاهی استان خوزستان افزود: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهمان 70 دستگاه گوشی موبایل فاقد هرگونه اسناد و مدارک مالکیت را کشف کردند.

دریکوند با اشاره به اینکه تحقیق ها برای دستگیری دیگر سارقان و همدستان ادامه دارد، بیان کرد: مالخران با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

رییس پلیس آگاهی استان خوزستان در پایان عدم رعایت نکات حفاظتی را مهمترین عامل سوء استفاده سارقان دانست و اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین و مهمترین اولویت‌های پلیس، برخورد با جرایم به خصوص سرقت و پیشگیری از وقوع آن است که این مهم با تلاش شبانه‌روزی کارکنان انتظامی به جد دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار خوزستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار خوزستان

    اخبار برگزیده