به گزارش خبرنگار گروه سیاسی برنا از اهواز، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز اظهار کرد: از حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر می کنیم و الحمدلله این شور هر سال بیشتر می شود. این حرکت قهرمانانه نشانه پایداری ملت بود و تحلیلگران دنیا از درک عظمت آن عاجز بودند.

وی افزود: متأسفانه مسئولان هیچ اطلاع قبلی در خصوص قطعی آب، برق و تلفن نداده بودند و به دلیل وابستگی بسیاری از آداب شرعی ما به آب، گرفتاری عجیبی برای مردم به وجود آمد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: نکته ای که باعث نگرانی ما شد این بود که حقیقت موضوع مشخص نشد و چند روزی مبهم ماند.

جزایری بیان کرد: مردم در واکنش به این موضوع از طریق صدا و سیما، رسانه ها و تجمع در اماکن اعلام انزجار کردند که حق آنها بود زیرا گاهی کمبودهایی خارج از متعارف ایجاد می شود.

وی در ارتباط با تجمعات اعتراضی مردم عنوان کرد: با رشد فکری و بلوغ سیاسی مردم، این تجمعات بسیار متین، سالم، توام با اخلاق اسلامی انجام شد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ادامه داد: کار بسیار ارزشمندی که مردم در این اعتراص ها انجام دادند، بستن در بر روی دشمنان بود که جای تبریک دارد و باید از آنها تشکر کرد که با درایت نگذاشتند دشمنان داخلی و خارجی از آب گل آلود ماهی بگیرند.

جزایری یادآور شد: بیش از ۵۰۰ نفر از متخصصان این کار از سراسر کشور به احترام مردم به اهواز آمده و وعده دادند که ظرف ۱۵ الی ۱۸ روز این مشکل حل شود.

خبرنگار: سحر کوراوند