به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، متن این بیانیه به شرح زیر است:  

در حالی که به روزهای پایانی انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر نزدیک می شویم شور و اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق رای، از حضور پر رنگشان در آخرین روزهای تبلیغات، قابل پیش بینی است. از طرفی در میهن اسلامی ما انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این حضور نمادی از همدلی و همراهی مردم با  نظام را نشان می دهد که موجب اقتدار هرچه بیشتر کشور عزیز ما می شود.

بر همین اساس و با توجه فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری،مردم شریف خوزستان را برای حضور فعال در انتخابات و خلق حماسه ای تاریخی دعوت می کنیم.

انتظار ما این است که مردم همیشه در صحنه با مشارکت فعالانه، سهم خود را در اداره‏ مملکت و در تعیین مدیریت عالى اجرائى کشور، به عهده بگیرند؛ این یک حق و در عین حال یک تکلیف است.  

به طور حتم همه ما بر این امر واقف هستیم که چالش‌ ها و مشکلات در استان خوزستان فراوان است اما با این وجود معتقدیم که دولت تدبیر و امید تلاش‌ ارزنده ‌ای در جهت رفع مشکلات استان مبذول کرده است و باید فرصتی دوباره برای تکمیل آنچه آغاز شده است، داده شود.

بر هیچکس پوشیده نیست که دولت تدبیر و امید در سطح ملی بسیار موفق عمل کرده است و شرایط کنونی کشور با آنچه که در گذشته بود، قابل قیاس نیست؛ بنابراین برای بهبود شرایط کشور و حاکمیت قانون و عقل ‌گرایی باید قاطعانه از دولت تدبیر و امید حمایت کنیم.

در پایان از مردم عزیز اهواز و سایر شهرستان های استان خوزستان می خواهیم به منظورحمایت از دولت تدبیر و امید در مراسمی که با حضور جناب آقای دکتر روحانی در نظرگرفته شده است شرکت کنند تا فضای مطالبه گری همچنان پایدار ماند و در مسیر پیشرفت و تعالی کشور سیر کنیم.

 

 و من الله التوفیق

جواد کاظم نسب الباجی - علی ساری

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی