به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، بیژن سیستانی اظهار کرد: این دومین دکل حفاری است که از ابتدای فروردین ماه سال جاری تاکنون در این سایت بازسازی شده است.

 وی با بیان اینکه در این ارتباط  سازه و زیر سازه این دستگاه تمام برقی تعمیر اساسی، بازسازی و تغییر سیستم داده شد، بیان کرد: در برنامه بازسازی این دکل همچنین دراورکس، پمپ های سیال، سامانه بالابری، ژنراتورها، سامانه کنترل برق (  SCR ) و دیگر متعلقات دستگاه به طور کامل تعمیر اساسی شدند.

مدیر بازسازی و ارتقاء دستگاه‌ ها و تجهیزات حفاری شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه هم اینک مراحل آماده سازی این دستگاه برای انتقال به موقعیت عملیاتی در دست انجام است، ادامه داد: این دستگاه پنجمین دکل حفاری است که از زمان راه اندازی سایت جدید بازسازی و ارتقای کیفی و وارد چرخه عملیات شده است.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سایت بازسازی دستگاه ‌های حفاری شرکت ملی حفاری ایران در زمینی به مساحت 9 هکتار در مرکزیت شرکت موسوم به سدین احداث و در آن امکانات و تجهیزات لازم برای بازسازی همزمان چهار دستگاه حفاری پیش‌ بینی شده است.

 مراحل اورهال دستگاه ‌های حفاری شامل سازه، مخازن سیال، مخازن آب، پمپ‌های سیال، ژنراتورها، سیستم بالابری، تراکشن موتورها، الکتروموتورها و سامانه کنترل برق  (SCR) و تجهیزات الکترونیک و ابزار دقیق است.

 در بازسازی و تعمیرات دستگاه ‌ها و تجهیزات حفاری در این سایت از توانمندی های شرکت‌ ها و پیمانکاران داخلی استفاده می‌شود و در این ارتباط هم اکنون 18 شرکت و پیمانکار ، طرف قرارداد این شرکت هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: