به گزارش برنا، افشین حیدری، در مراسم افتتاح کمپ تمرینی ورزشکاران جانبازان و معلول در اهواز که امروز سه‌شنبه 30 آذرماه برگزار شد، افتتاح این کمپ را بسیار ارزشمند دانست و اظهار کرد: کمپ تمرینی برای ورزشکاران معلول و جانباز با هدف توسعه ورزش جانبازان و معلولاندر مجموعه ورزشی جانبازان و معلولان استان در ورزشگاه تختی اهواز احداث و افتتاح شد.

وی گفت: خوزستان در بخش ورزش‌های جانبازان و معلولان، استعداد های فراوانی دارد و امیدواریم با تلاش و همتی که از سوی هیات خوزستان و همچنین همکارانم در اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان صورت می‌گیرد، به جایی برسیم که بتوانیم به چندین مدال در پارالمپیک توکیو دست پیدا کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اعتبار فاز اول این پروژه را  750 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: یکی از اهداف ما در فاز دوم این پروژه، توسعه زمین  است. با توجه به تعداد ورزشکاران خوزستانی که در مسابقات مختلف بین المللی و پارالمپیک توانسته اند به مدال دست پیدا کنند؛ ان‌شاءالله بتوانیم ورزشکاران بیشتری را در این فضا تحت آموزش قرار دهیم.

وی از احداث یک مجموعه ورزشی دیگر یژه جانبازان و معلولان در کوی طلاب خبر داد و اظهار کرد: بیش از 12 سال از شروع ساخت این پروژه می گذرد و پیش‌بینی می‌کنیم که تا پایان سال جاری این مجموعه به بهره‌برداری برسد.