به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، پائولو سرخیو پس از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: نیمه دوم یکسری تغییرات اعمال کردیم و مهم‌تر از هر چیز اعتمادبه‌نفس را به دست آوردیم. تیم پدیده، تیم بسیار خوبی است و در بازی اول برابر پرسپولیس که قهرمان لیگ است هم بازی بسیار سختی را رقم زدند و برای ما هم بازی سختی را به وجود آوردند.

وی گفت: به تیم پدیده، بازیکنان و کادرفنی‌اش تبریک می‌گویم. در کنار همه اینها به داور هم تبریک می‌گویم که خیلی خوب از پس قضاوت این مسابقه بر آمدند. ما در آخر نشان دادیم در حال رقابت هستیم. یک بر صفر باختیم، اما می‌توانست هر نتیجه دیگری رقم بخورد.

سرخیو با عنوان اینکه ذره‌ای از اعتمادم به بازیکنانم کم نشده‌است و به ادامه راه ایمان دارم، افزود: چهار پنج تیم قوی در لیگ وجود دارد که شاید رؤیا باشد بخواهیم با آنها رقابت کنیم. ما به دنبال این هستیم که فوتبال خوبی انجام دهیم و در آخر هم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر وضعیت کرار جاسم تصریح کرد: فقط می خواهم بگویم هیچ وقت دنبال بهانه برای باخت نیستم. باخت گردن من است و این‌طور نیست که شکست را گردن بازیکن بیندازم. صحبت کردن درباره کرار مثل این می‌ماند که من برای باختم توجیه بیاورم. مسئولیت این باخت با من است، اما در جواب سؤال شما باید بگویم، به نظر می رسد این بازیکن با باشگاه توافق کرده و فکر می‌کنم هفته آینده برای بازی آماده شود.

لازم به ذکر است که صنعت نفت آبادان با دریافت گل دقیقه 93 بازی را به پدیده مشهد واگذار کرد و در هفته سوم در جایگاه سیزدهم لیگ برتر جای گرفت.