به گزارش خبرنگار برنا از هندیجان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان ضمن ابراز تاسف از حادثه حریق یک فروند لنج در میدان ورودی شهر هندیجان از مردم خواست که اخبار مربوط به این حادثه اسفبار را صرفا از طریق مبادی و مراجع رسمی و قانونی پیگیری کنند. 

مسعود میرزاپور افزود: میدان ابتدای شهر هندیجان که موسوم به میدان لنج می باشد در حین انجام عملیات مرمت و ایزوگام، به دلیل عدم رعایت کامل اصول ایمنی توسط پیمانکار، ظهر روز  ۱۷ مرداد دچار حریق گشته و به طور کامل  در آتش سوخت.

وی از مردم فهیم و دوستدار نظام خواست تا با سعه ی صدر و شکیبایی ، مسئولین شهرستان را در بازسازی این نماد زیبا یاری دهند.

مسعود میرزاپور با بی اثر خواندن برخی خبرهای هدف دار و انتقاد شدید از اظهار نظر سخیف تعدادی از رسانه های وابسته به استکبار و جیره خوار صهیونیزم که سعی در عمدی نشان دادن این حادثه داشتند گفت: انجام فعالیت های تعمیراتی در لنج یادشده بر همگان روشن بوده و اسناد مرتبط ، همچنین وجود ۴  کارگر ایزوگام کار و زخمی شده درون لنج ، از بدیهی ترین دلایل غیر عمدی بودن این حادثه است.

وی با قدردانی از هوشیاری و واکنش سریع و به وقت سربازان گمنام امام زمان و سایر نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در حفظ تمامیت ارضی کشور تاکید کرد: در این مقطع حساس که دشمنان نظام و انقلاب، چشم و دندان طمع بر این آب و خاک، تیز کرده اند؛ مهمترین و بالاترین نعمت، امنیت است و مردم ما بایستی هوشیار و آگاه تر از قبل، پیگیر مطالبات خود از طریق قانون باشند و با اقتدا به رهبری و منویات ایشان، پشت سر قانون حرکت کنند و خواسته یا ناخواسته آب بر آسیاب دشمن نریزند. 

گفتنی است جزئیات حادثه حریق در میدان لنج توسط شخص مقام عالی دولت در شهرستان، مقامات قضایی و امنیتی در حال بررسی است و نتیجه اقدامات انجام شده ، به اطلاع مردم خواهد رسید و قطع به یقین، آنچه که رضایت مردم در آن باشد توسط مسئولین اجرایی انجام خواهد شد.