به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، پائولو سرخیو شامگاه جمعه پس از شکست تیمش در برابر سایپای در یک چهارم نهایی جام حذفی در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: روی یک اشتباه بچه‌گانه بازی را از دست دادیم. از روی یک ضربه پنالتی و یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم.

او گفت: بازیکنانم بازی خوبی از خود ارائه دادند اما درباره موارد جزئی که همیشه در موردش با آنها صحبت می‌کنم دچار اشتباه شدند و باعث شد بازی را واگذار کنیم.

سرخیو پاسخ به سوالی درباره عملکرد ضعیف برخی بازیکنان تیمش افزود: پیش از این هم گفته ام، هیچ وقت از من نخواهید شنید که علیه بازیکنانم حرفی بزنم. در واقع کل داشته های ما همین بازیکنان هستند. هیچ وقت هم دنبال بهانه‌هایی برای کسب نتایج بد تیم نیستم یا با برخی بازیکنانی که ندارم رویا پردازی کنم. دلسوزی شما را نسبت به تیم درک می کنم. و به این احساس شما احترام می‌گذارم. اما در نشست خبری پایان بازی انگشت اتهام را به سوی بازیکنی نمی‌گیرم. هر وقت خواستید من با شما در مورد مشکلات تیم جداگانه صحبت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت در پاسخ به این سئوال که حسین بغلانی کاپیتان اول تیمش برخلاف صحبت سرجیو گفته بود که شرایط بسیار خوبی برای بازی مقابل سایپا دارد، اضافه کرد: من به خاطر حمایت شما از حسین تشکر می‌کنم. او انسان بسیار خوبی است و از او به خاطر حرف‌هایی که زد، تشکر می‌کنم.

سرخیو در خصوص تکیه بیش از حد تیم بر کرار جاسم گفت: تیم ما حرفه ایی نیست و کرار بازیکن حرفه ایی است، بی شک باید بیشترین بهره را از حضور این بازیکن ببریم.

او در پاسخ به سوالی درباره عدم کنترل مهدی ترابی توسط مدافعان صنعت نفت توضیح داد: اگر بازی را بازبینی کنید، به خصوص در ضربات ایستگاهی در همه لحظات یک نفر رو در روی مهدی ترابی بود و از نفوذ او مراقبت می کرد اما در صحنه ایی یکی از بازیکن مان خوابش برد و گل دوم را خوردیم.

سرخیو در خصوص سوال خبرنگار برنا مبنی بر عصبانیت بیش از حدش در کنار زمین نیز افزود: عصبانیت من به خاطر اجرا نشدن برخی جزئیاتی بود که بارها در تمرینات روی آنها کار کرده‌ و به بازیکنان گوشزد کرده بودم. طبیعی است که بی قرار و عصبانی باشم.

لازم به ذکر است که تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران میزبان سایپا کرج بود که در پایان با نتیجه سه بر یک شکست خورد و از جام حذف شد.