به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا شامگاه امروز جمعه پس از پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی بسیار سنگینی مقابل صنعت نفت آبادان داشتیم ولی خدا را شکر موفق شدیم بعد از چند بازی به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنیم و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کنیم.

او در خصوص اعتراض های مکررش به داور و ناظر بازی و هل دادن آنها، گفت: من کسی را هل ندادم. اما واقعا ببخشید که به علت زدن بازیکن مان اعتراض کردم! داور این بازی می‌توانست چند پنالتی به سود ما بگیرد ولی نگرفت. صنعت نفت از این بابت خیلی خوش شانس بود. همه سوت های داور در این بازی به سود صنعت نفت بود. ما مربیان عروسک نیستیم. ما هم احساس داریم چرا که برای تیم ساعت ها زحمت کشیدیم و دوست داریم نتیجه بگیریم.

دایی افزود: من هیچ وقت به کسی توهین نمی کنم ولی نمی‌توانم مثل خیار کنار زمین بایستم، کدام مربی را دیده اید که وقتی برای تیمش پنالتی نمی‌گیرند کنار زمین آرام باشد. متاسفانه شما چون از فوتبال نیامده‌ای این چنین صحبت می کنید. فوتبال برای بازیکن، مربی و هواداران هیجان خود را دارد و آنها نمی‌توانند کنار زمین بایستند و به مسائل درون زمین بی تفاوت باشند.

سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران با توجه به دیدار مجدد تیمش با صنعت نفت آبادان در هفته آتی لیگ برتر(23 آذر) در خصوص اینکه آیا تیمش تا روز جمعه در آبادان اردو می زند یا نه؟ عنوان کرد: باشگاه ما به لحاظ مالی جزو سه چهار تیم آخر جدول است به همین دلیل نمی‌توانیم در آبادان بمانیم و به تهران بر می گردیم.

دایی در پایان در خصوص بازی هفته آتی با صنعت نفت گفت: هر آنچه آنالیز کرده بودیم برای این بازی بود و قطعا بازی هفته آتی سخت تر از این دیدار است.

لازم به ذکر است که صنعت نفت آبادان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی میزبان سایپا کرج بود که در پایان 120 دقیقه با نتیجه سه بر صفر از جام حذف شد.