به گزارش خبرنگار برنا از خرمشهر، سید محمد موسوی معاون فرهنگی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اعلام این خبر اظهار کرد: دومین دور مسابقات شناورهای کارتنی 16 اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و با حضور دانشجویان تمام دانشگاه های استان خوزستان در اروند صغیر برگزار می شود.

او گفت: پرورش استعدادها و خلاقیت ها، تقویت کار گروهی و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان با رقابت در یک عرصه علمی، فرهنگی و هنری از اهداف برگزاری این مسابقات است.

موسوی افزود: این دوره از مسابقات با همت انجمن علمی کشتی سازی و همکاری معاونت فرهنگی و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار می شود.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر اضافه کرد: دانشجویان کلیه دانشگاه های استان خوزستان می توانند تا ۱۵ بهمن با مراجعه به سایت www.kmsu.ir پس از مطالعه اساسنامه مسابقات، فرم تقاضای شرکت در مسابقه را تکمیل و به ایمیلی که از طریق پوستر مسابقات معرفی شده است، ارسال کنند.

لازم به ذکر است که دور نخست این مسابقات اردیبهشت سال جاری به صورت درون دانشگاهی در بستر رود اروند صغیر در مینوشهر برگزار شده بود.