به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، محمد رضوانی فر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) در شورای مسوولین پالایشگاه روغن سازی آبادان که با حضور محمود مخدومی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) برگزار شد، اظهار کرد: روند رشد ایرانول در اکثر شاخص ها خوب است و باید با جدیت ادامه یابد.

او ضمن تقدیر از مدیریت عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول که توسعه همه جانبه ای را در این شرکت انجام داده است، گفت: شرط بقای هر شرکتی داشتن طرح های توسعه ای می باشد و مطمئنا این شرایط سخت فعلی نیز خواهد گذشت و شرکت هایی که طرح های توسعه ای اجرا کنند در آینده موفق تر خواهند بود.

رضوانی فر بر توجه ویژه به طرح های توسعه ای، HSE، توسعه همه جانبه منابع انسانی و پیگیری جدی پرونده های حقوقی تاکید کرد و خواستار استفاده از روش های نوین در بازاریابی محصولات شد.

مدیرعامل شستا کاهش خام فروشی روغن پایه در ایرانول با هدف افزایش محصول نهایی و سود در سال های اخیر را استراتژی درست و مناسبی دانست و افزود: افزایش سهم بازار و 60 درصدی فروش ریالی ایرانول در 9 ماهه سال جاری نسبت به سال قبل نشان از استراتژی مناسب این شرکت است و باید در راستای تداوم این روند گام برداشت.

در این دیدار عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیز گزارشی از عملکرد شرکت نفت ایرانول طی پنج سال اخیر  ارائه داد و اظهار کرد: خوشبختانه با تدوین استراتژی 1404، ایرانول در 9 ماهه سال جاری بیش از 40 درصد نسبت به سال قبل روغن موتور فروخته است و این عامل باعث افزایش 60 درصدی سود شرکت نسبت به سال گذشته شده است.

او گفت: طی پنج سال اخیر با برنامه ریزی انجام شده رکورد تولید، فروش، صادرات، سود و فروش محصول نهایی را از اول تاسیس ایرانول تاکنون شکسته ایم.

لازم به ذکر است که دکتر رضوانی فر مدیرعامل شستا و مهندس مخدومی مدیر عامل تاپیکو روز گذشته(19 دیماه 97) از پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع صنعتی بِریم که پس از 36 سال تولید روغن موتور در آنجا انجام شد، بازدید کردند.