به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، پائولو سرخیو عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی با پدیده خودرو مشهد با عنوان اینکه حریف قدرتمندی و بازی سختی در پیش داریم، اظهار کرد: امیدوارم فردا تمرکز خوبی داشته باشیم و مثل دیدارهای قبل که عادت به انجام بازی خوب مقابل تیم‌های قوی داریم فردا هم خوب عمل کنیم.

او با بیان اینکه تیم از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارد، گفت: همواره جزئیات کوچک باعث شده امتیازات زیادی را از دست بدهیم به همین خاطر باید به نکات ریز توجه بیشتری کنیم.

سرخیو در خصوص مصدومیت بازیکنان، افزود: در یکی از تمرینات‌ ضربه‌ای به قفسه سینه عقیل کعبی برخورد کرد و ممکن است به بازی فردا نرسد.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با بیان اینکه آماده بودن ملاک حضور بازیکنان در ترکیب اصلی است، اضافه کرد: فاخر تهامی جوان بسیار خوبی است و من به او اعتماد دارم. او در پستی است که بازیکنانی مثل بالوتلی، سلمانی، ریکانی بازی می کنند و آماده‌تر از فاخر هستند.

او توضیح داد: بازیکنان با تجربه باید مسئولیت تیم را روی شانه بکشند تا بتوانیم به جوانان فرصت بیشتری برای بازی بدهیم.

سرخیو در پایان با بیان اینکه بازیکن قرقیزستانی در حال تمرین با تیم است، عنوان کرد: فدراسیون قزاقزستان در انجام به موقع کار انتقال این بازیکن در زمانی که پنجره نقل و انتقالات باز بود، تاخیر کرد و مجوز بازی او صادر نشد. درحال حاضر منتظر پاسخ فیفا هستیم.

لازم به ذکر است که صنعت نفت آبادان فردا از ساعت 17:30 در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف تیم پدیده شهر خودرو مشهد می رود.

صنعت نفت آبادان با 17 امتیاز در جایگاه یازدهم و پدیده شهر خودرو مشهد با 34 امتیاز در جایگاه سوم لیگ برتر قرار دارند.