به گزارش خبرنگار برنا از شادگان، عبدالغنی امیدی سرپرست جمعیت هلال احمر شادگان امروز در آغاز اجرای طرح نوروزی در جمع خبرنگاران از ارایه خدمات نوروزی در سه پایگاه ثابت و سیار توسط هلال احمر شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در این طرح بیش از ۶۰ امدادگر و کارکنان هلال احمر شادگان آماده خدمت‌رسانی به میهمانان و مسافران نوروزی هستند.

او گفت: این طرح از امروز 25 اسفند آغاز و تا 17 فروردین 98 ادامه دارد که یک پایگاه ثابت امداد و نجات در دارخوین، یک پایگاه موقت در ایستگاه گردشگری تالاب بین المللی شادگان و یک پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در سه راهی دارخوین  مستقر شده اند.

امیدی افزود: با اجرای طرح ملی نوروز، خدمات جمعیت هلال‌ احمر شهرستان شادگان در قالب خدمات امدادی، راهنمای مسافران نوروزی و توزیع بسته‌‌های فرهنگی ارایه خواهد شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شادگان با اعلام آمادگی کامل این جمعیت برای ارایه خدمات به مسافران، اضافه کرد: سفرهای نوروزی فرصت مناسبی برای خدمت این نهاد به مردم است و امدادگران این جمعیت از هیچ تلاشی در این خصوص دریغ نمی‌کنند.

امیدی عنوان کرد: در این طرح دو دستگاه آمبولانس یک دستگاه خودروی نجات، یک دستگاه خودروی وانت، یک دستگاه پژو و یک دستگاه موتور سیکلت بسیج شده اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شادگان در پایان گفت: مسافران و شهروندان در صورت بروز حادثه و نیاز به امداد می‌توانند با شماره 06323220091 تماس بگیرند.