بالاخره با رایزنی‌های صورت گرفته عباس قانع گزارشگر فوتبال سایت تلویزیون اینترنتی آنتن توانست در شبکه سه سیما و آن هم با گزارش دیدار تیم های فوتبال لگانس و رئال مادرید از سری رقابت‌های لالیگا مهمان خانه های فوتبال دوستان شود.

این گزارشگر پر شور اخیرا توانسته با گزارش‌های جذاب و منحصر به فرد خود مخاطبان فراوانی را جذب کند به نحوی که بسیاری از بینندگان ترجیح می دادند فوتبال هایشان را با صدای این فرد دنبال کنند و حضور وی در رسانه  ملی خبری خوش برای آنها بود.

اما شب گذشته عباس قانع، همان عباس قانع آنتن نبود، او قناعت کرده بود به ساختار و قواعد گزارشگری در رسانه ملی. محتاط، حواس جمع و گوش به فرمان.

گزارش او با روزهای اوجش زمین تا آسمان فاصله گرفته بود، به حدی که بینندگان نتوانستند ضرب آهنگ های معروف او را در هنگام لحظات اوج فوتبال بشنوند و حس کنند. قانع حتی نتوانست شور و هیجان خودش را  در هنگام رد و بدل شدن دو گل بازی، به مردم هدیه دهد.

عباس قانع آنتن دوست داشتنی تر از عباس قانع محدود شده تلویزیون است. شاید اگر او در قلمروی خودش فعالیت کند، مردم به خاطره بازیشان با این گزارشگر توانمند ادامه خواهند داد.

مدیران شبکه سه اگر قرار است به این جوان گزارشگر میدان بدهند، اجازه بدهند او خودش باشد، نه شخص دیگری.