حجت الاسلام عبدالرضا رستگار امروز در گفت‌ و گو با خبرنگار برنا در اهواز  با اشاره به توطئه های دشمن و تشدید تحریم ها ضد ایران، اظهار کرد: نا امید کردن ملت نسبت به آینده انقلاب، استراتژی اصلی دشمن برای صدمه زدن به نظام است.

او گفت: دشمن اکنون تفکر جوانان را هدف قرار داده و تمرکز خود را روی این قشر از جامعه گذاشته است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان افزود: در نقطه مقابل رهبر معظم انقلاب همواره در سخنان خود با اهمیت دادن به نقش و جایگاه جوانان مانع یاس و نا امیدی آنها شده است.

رستگار افزود: خنثی کردن توطئه های دشمن در نا امید کردن مردم از اقدامات موثری است که باید برای استمرار انقلاب اسلامی در اولویت قرار دهیم.

او ادامه داد: انقلاب اسلامی اکنون از مرز جغرافیایی ایران فراتر رفته و مرزها را در نوردیده و امروز به عنوان تنها حامی مستضعفان جهان به شمار می رود.

نماینده ولی فقیه درسپاه ولیعصر(عج) خوزستان اضافه کرد: دشمن برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی با هم پیمانان خود در داخل و خارج متحد شده تا از صدور انقلاب جلوگیری کند اما در این مسیر ناکام مانده است.

او تصریح کرد: آمریکا به نوعی توهم مرگ تدریجی را برای انقلاب اسلامی در ذهن خود می پروراند و بخش دیگری از توطئه های خود را به دست اروپایی ها سپرده است.

حجت الاسلام رستگار اضافه کرد: استکبار آینده انقلاب را تاریک توصیف کرده و دشمنان داخلی را به اغتشاش دعوت می کند تا به اهداف خود دست یابد.

او گفت: افزایش قیمت دلار و ایجاد نوسان در بازار از اقدامات دشمنان انقلاب برای آسیب رساندن به پیکره نظام و ضربه زدن به اقتصاد کشور است.

نماینده ولی فقیه درسپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: با وجود تمامی این توطئه ها، استراتژی رهبر معظم انقلاب مبتنی بر آموزه‌های دینی بوده و تاکنون با توصیه های ایشان به ملت شریف ایران، اهداف پلید دشمن آشکار شده و راه های نفوذ دشمن به حداقل رسیده است.

او افزود: استکبار جهانی در این سال ها با وجود تکنولوژی برتری که ادعای آن را دارند، هنوز نتوانسته مشکلات اطراف خود را برطرف کند.

حجت الاسلام رستگار گفت: آمریکا با 150 هزار نیرو وارد عراق شد و به قول خود ثبات را در این کشور برقرار کرد اما اکنون جایگاهی دراین کشور ندارد و رییس جمهوری آن برای ورود به عراق به صورت شبانه اقدام می‌ کند و این نشان از ضعف و ناتوانی این کشور در عراق است.

او افزود: وزیر امورخارجه عربستان پیش از این اعلام کرده بود که از سال 2001 تاکنون 9 جنگ در منطقه به وقوع پیوسته که فاتح تمامی آنها ایران بوده و این نشان می‌دهد که ابرقدرتی آمریکا رو به افول است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان توضیح داد: دشمن جنگ سخت را با هدف تجزیه ایران و جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی به ما تحمیل کرد اما به برکت خون شهدا ذره ای از خاک ایران اشغال نشد و تا کنون دشمن هر توطئه و تهدیدی داشته برای ما به فرصت تبدیل شده است.

حجت الاسلام رستگار ادامه داد: دشمن پس از ناکامی در جنگ تحمیلی، با پدید آوردن داعش با هدف شکست انقلاب اسلامی و ارتقای امنیت رژیم صهیونیستی بار دیگر به صحنه آمد اما این توطئه نیز پس از 6 سال با رشادت های مدافعان حرم خنثی شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان بیان کرد: دشمن در گام بعدی خود سپاه را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد اما بار دیگر با حمایت همه جانبه طیف های مختلف جامعه از سپاه روبه رو شد و مردم و مقامات عالی دولت و نظام با پوشیدن لباس سبز پاسداری، بار دیگر مشت محکمی را بر دهان استکبار وارد کردند.

حجت الاسلام رستگار در پایان افزود: انقلاب اسلامی با وجود تمامی تهدیدها راه خود را سپری می‌کند و اگر دشمن فروش نفت ما را به صفر برساند، باز هم انقلاب به حیات خود ادامه می دهد چرا که با وجود ظرفیت‌های خوبی که در کشور وجود دارد می‌توانیم با تکیه بر تولیدات داخل اقتصاد خود را از خطر آسیب حفظ کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: مهدی ربیع

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: