به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، غلامعباس بهرامی‌نیا در نشستی با عبدالهاشم حسن‌نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با تشکل‌های صنفی حمل و نقل کالا و مسافر استان خوزستان، اظهار کرد: علی رغم اینکه سال گذشته در مقاطعی با نارضایتی رانندگان حوزه حمل و نقل مواجه بودیم اما خوشبختانه کارکرد سال گذشته بخش حمل و نقل داخلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از 25 درصد کمتر نشد و این 25 درصد ظرفیت بار استان بود.

او گفت: در آن شرایط، ناوگان حمل و سوخت این اداره کل با تمام توان فعالیت نمود و از تمام ظرفیت خود استفاده کرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به عملکرد بخش مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان، افزود: با توجه به بحث اربعین حسینی، بخش مسافری اداره کل، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده ‌و طی دو سال گذشته علی‌رغم کمبودهای موجود، با رضایت مسافران مواجه بودیم.

بهرامی نیا بیان کرد: امیدوار هستیم با تلاش و  استفاده از ظرفیت استان و همراهی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور،  بخش حمل و نقل کشور را بیش از گذشته بهبود بخشیم.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در پایان تصریح کرد: بارهای زیادی وارد بندر امام خمینی(ره) شده ‌و باید با برنامه‌ریزی و همکاری، نسبت به حمل این بارها به سایر نقاط تلاش کنیم.