حسین حمیدپور امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان اظهار کرد: نگرانی شهروندان در حوزه خدمات شهری قابل درک است و در همین راستا از مدت‌ها قبل سامانه‌ای به این منظور پیش بینی شتده بود و در به روز رسانی و حال راه اندازی آن هستیم.

او گفت: قطعا بدون مشارکت شهروندان و همکاری مردم با عوامل و سازمان‌های خدمات رسان شهرداری مشکلات آبادان در حوزه خدمات شهری بر طرف نخواهد شد.

شهردار آبادان افزود: برای افزایش مشارکت مردم، سعی کردیم سامانه ۱۳۷ شهرداری را با استفاده از ابزارهای ارتباطی جدید به روزرسانی کنیم و در قالب‌هایی، دسترسی بیشتر در اختیار شهروندان قرار دهیم.

مدیر سامانه شهری آبادان تصریح کرد: با استفاده از نرم افزارهای جدید، همه شهروندان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، گزارش منطقه و محله خود را در حوزه خدمات شهری اطلاع داده و در همان سامانه پیگیر انجام آن باشند.

حمیدپور بیان کرد: با این نرم افزار، امکان گزارش گیری های روزانه، بررسی وضعیت خدمات شهری و دریافت آمارهای مورد نظر مدیران شهری آسان‌تر خواهد شد، ضمن اینکه شهروندان می‌توانند به صورت مستقیم برای مدیران شهرداری پیام بگذارند و مشکلات خود را مطرح نمایند.

شهردار آبادان در پایان افزود: این سامانه جدید برای مدتی به صورت آزمایشی فعال خواهد شد و پس از رفع اشکالات، لینک آن در دسترس عموم شهروندان قرار داده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: