به گزارش خبرنگار برنا از مسجدسلیمان، جلسه شورای هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست  سرپرست فرمانداری و با حضور کلیه اعضا در خصوص اسکان موقت و چگونگی توزیع اقلام معیشتی آسیب دیدگان زلزله اخیر در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری در این جلسه اظهار کرد: کارگروه های اجرایی به منظور اسکان موقت خانواده های آسیب دیده در زلزله اخیر متشکل از ادارات و نهادهای خدمات رسان تعیین شده اند که اداره بنیاد مسکن به صورت ویژه و فوری پس از احصای ساختمان های آسیب دیده که قابلیت سکونت نداشته، لیست نهایی این ساختمان ها را برای تصمیم گیری نهایی در کارگروه ارسال نماید.

حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا با اشاره به توزیع اقلام معیشتی در بین خانواده های آسیب دیده گفت: کار گروهی در این خصوص تشکیل شده است. این کارگروه شامل اداراتی همچون بهزیستی، کمیته امداد، بنیادمسکن، ناحیه مقاومت بسیج، دادستانی، شهرداری های مسجدسلیمان و گلگیر، دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دفتر امام جمعه، شبکه بهداشت و درمان است که پس از ارسال لیست نهایی خانواده های آسیب دیده توسط ادارات حمایتی و بنیاد مسکن به  این کارگروه، تصمیمات نهایی گرفته خواهد شد.

سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان در پایان این جلسه گفت: توزیع هرگونه موادغذایی، دارو و اقلام معیشتی باید با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان صورت پذیرد.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: افشین خدری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: