به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، علی خدادادی در آیین آغازین طرح ملی"با مهر تا مهر" که در روستای سیل زده میثم تمار شهرستان شوش برگزار شد، اظهار کرد: طرح"با مهر تا مهر" با هدف اهدای کمک های مردمی در مناطق متاثر از سیل اجرا خواهد شد.

او گفت: این طرح به مناسبت عید سعید قربان و با توجه به حمایت هایی که مردم عزیز کشورمان از مردم سیل زده داشتند، از روستای میثم تمار شوش آغاز شد.

مدیر عامل جمیت هلال احمر خوزستان با اشاره به ارسال هدایایی از سراسر کشور، افزود: امروز با حضور دانش آموزان روستای میثم تمار، لوازم التحریر، اسباب بازی و کتاب های اهدایی مردم از سراسر کشور به کودکان این روستا اهدا شد.

خدادای بیان کرد: بیش از ۱۳۳ روستای متاثر از سیل در استان وجود دارد و تلاش داریم در تمامی این مناطق کمک های اهدایی مردم را توزیع کنیم.

مدیر عامل جمیت هلال احمر خوزستان با اشاره به وقوع سیل در سال جاری و توجه عموم مردم به حل مسایل معیشتی، تصریح کرد: سازمان جوانان هلال‌احمر بر اساس ماموریت خود و با هدف رفع نیاز‌های فرهنگی خانواده‌ها با توجه به اوقات فراغت تابستان و سال تحصیلی جدید، طرح"با مهر تا مهر" را اجرا می کند.

 

 

 

 

 

خبرنگار: رضا میر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: