علی تراب پور ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در اهواز با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز دوشنبه مورخه ۲۱ مرداد ماه در ساعت ۲ و ۲۲ دقیقه بامداد، طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی، رخداد برخورد دو دستگاه خودرو سواری پژو پارس و اسپورتج و حریق یکی از خودرو ها اطلاع رسانی شد.

او با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر ۱۰ جاده اهواز به خرمشهر اتفاق افتاد، گفت: تیم های امداد و نجات و اطفای حریق به سرعت و از نزدیک ترین ایستگاه عملیاتی به محل حادثه شتافته و به سرعت عملیات اطفای حریق و امداد و نجات را آغاز کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: آتش نشانان به وسیله تجهیزات تخصصی مصدومین را از درون کابین خودرو ها خارج و برای مداوا به عوامل امدادی اورژانس تحویل دادند.

آتشپاد تراب پور بیان کرد: متاسفانه در لحظه حادثه، ۷ نفر از سرنشینان خودرو ها جان خود را از دست داده(۲ نفر مذکر، ۲ نفر مونث و ۳ کودک) و دو نفر دیگر مصدوم و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان افزود: همچنین نیروهای عملیاتی این سازمان، اقدام به ایمن سازی مسیر و انتقال خودرو ها به حاشیه امن جاده به منظور عبور سایر خودرو ها نمودند.

لازم به ذکر است که جاده اهواز - خرمشهر یکی از پر ترددترین محور های خوزستان است که متاسفانه فاقد بدیهی ترین امکانات جاده ایی همچون روشنایی، نداشتن گاردریل و خط کشی های منظم، فقدان زیرسازی مناسب و باریکی مسیر در بخش هایی است.

این جاده تا کنون منجرب به کشته و زخمی شدن افراد بی شماری شده است.

این مسیر یکی از راه های پیاده روی اربعین و عبور کاروان راهیان نور نیز است.