به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، افشین حیدری در بازدیدی که امروز شنبه به همراه سهام حردانی معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان از مناطق محروم حاشیه اهواز به عمل آوردند، اظهار کرد: مناطق حاشیه و کم برخوردار نیازمند توجه مضاعف تری نسبت به سایر مناطق دارند و تلاش برای رفع مشکلات آنها ضروری و انکار ناپذیر است.

او در حاشیه بازدید از منطقه عین دو اهواز با اشاره به حضور پر رنگ سمن ها در زمان سیلاب، تاکید کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، بازسازی منازل مسکونی مناطق محروم با کمک خیرین و سازمان‌های مردم نهاد انجام خواهد شد.

 مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اقدامات اداره مطبوعش در زمان سیلاب خوزستان، افزود: مشکلات سیل زدگان فقط مختص زمان سیلاب نیست و این اداره کل در زمان پساسیلاب و تا زمان برقراری زندگی عادی سیل زدگان در کنارشان خواهد بود. از این رو بنا داریم با کمک سازمان های مردم نهاد در ۶ ماهه دوم سال منازل مسکونی منطقه عین دو اهواز را بازسازی و تجهیز کنیم.

 حیدری در پایان بیان کرد: به مناسبت ایام محرم بسته های حمایتی غذایی ویژه محرم نیز میان نیازمندان مناطق محروم حاشیه شهر اهواز در حال توزیع است.

 

 

 

 

 

خبرنگار: رضا میر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: