سهام حردانی شامگاه شنبه به همراه مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان در بازدید از مناطق محروم و کم برخوردار حاشیه شهر اهواز در گفت و گو با خبرنگار برنا، اظهار کرد: این مناطق همواره با مشکلات فراوانی مواجه بوده اند؛ در همین راستا معاونت جوانان قصد دارد با بررسی و پیگیری این مشکلات و همکاری با دیگر ارگان ها در کاهش و رفع آن ها گام بردارد.

 او با اشاره به نقش جوانان و سازمان‌های مردم نهاد فعال و مرتبط در این حوزه، گفت: همکاری های خوبی میان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، خیرین و انجمن های مردم نهاد در موضوع برطرف کردن مشکلات مناطق کم‌برخوردار صورت گرفته است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه در زمان سیلاب تقسیم کار میان هیات های ورزشی، سمن ها و خَیران به خوبی صورت گرفت، افزود: مشکلات مناطق محروم اهواز نیازمند پیگیری جدی بوده و لازم است با انجام کارهای کارشناسی شده، برنامه ریزی و زحمت فراوان در راستای حل این مشکلات گام برداریم.

حردانی یکی از مشکلات جوانان مناطق محروم را کمبود امکانات دانست و بیان کرد: این قشر پر انگیزه و توانمند نیازمند توجه بیشتر است و البته ما وظیفه داریم با رفع کاستی ها و فراهم کردن امکانات، نشاط و امید را در آنان زنده نگاه داریم.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در پایان با تاکید بر اینکه با زنده نگاه داشتن امید در دل جوانان قدرت کشور تضمین می شود، تصریح کرد: اساسی ترین نیاز جامعه امروز ایجاد روحیه امید و خودباوری در جوانان است و باید با ایجاد فرصت و امید بخشی به این قشر در بخش های مختلف جامعه و توزیع عادلانه امکانات، زمینه لازم را برای شکوفایی و توسعه کشور ایجاد کرد.

لازم به ذکر است که معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان ضمن شناسایی جوانان فعال و مقام آور مناطق محروم؛ در حاشیه این بازدیدها، با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، از  جوانان صاحب رتبه های برتر در حوزه های ورزشی، علمی و قرآنی تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

خبرنگار: رضا میر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: