به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، علیرضا پاکدل ظهر امروز در مجمع انتخاب رییس هیات هندبال خوزستان که با حضور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، اعضای مجمع هیات انتخاب و خبرنگاران که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در ماه‌های گذشته پیگیری‌های فراوانی برای برگزاری مجمع انتخاب رییس هیات هندبال خوزستان صورت گرفته است.

 او با اشاره به ظرفیت های هندبال خوزستان گفت: خوزستان سال های متمادی است که در راس هندبال کشور بوده و کارخانه بازیکن سازی این رشته است.

 رییس فدراسیون هندبال افزود: با توجه به استعدادها و ظرفیت های فراوان خوزستان در هندبال نبود تیمی از خوزستان در لیگ برتر به شدت احساس می شود، استان خوزستان با دارا بودن ذخایر غنی و صنعت مناسب، شرایطی بهتری از دیگر استان ها داشته و جا دارد با حمایت از رشته هندبال یک تیم لیگ برتری معرفی کند.

 پاکدل با بیان اینکه نبود تیمی از خوزستان در لیگ برتر هندبال کشور در آینده این استان را با چالش مواجه خواهد کرد، بیان کرد: بیش از ۱۰ بازیکن خوزستانی در تیم‌های لیگ برتری حضور دارند و با این شرایط می توان امیدوار بود که تیمی مدعی قهرمانی از خوزستان در لیگ برتر حضور داشته باشد.

 او با اشاره به تلاش ها در حوزه بانوان اضافه کرد: امتیاز حضور یک تیم بانوان از خوزستان در لیگ برتر کشور داده شده و امید است که خوزستانی ها در این بخش به جایگاهی که مستحق آن است، دست یابند.

 رییس فدراسیون هندبال ظرفیت منطقه آزاد اروند را بالا دانست و تصریح کرد: به دنبال برگزاری تورنمنت بین المللی هندبال در نیمه دوم سال جاری با حضور چندین کشور صاحب جایگاه در آسیا هستیم.

 پاکدل گفت: از هیات هندبال بهبهان که شرایط مناسبی برای برگزاری اردوی تیم ملی جوانان فراهم کردند تشکر می کنم، شرایط و جایگاه خوزستان در رشته هندبال در کشور و فدراسیون هندبال خاص بوده و همه باید با همکاری و تلاش این استان را به جایگاهی که استحقاق دارد، برسانیم.

او خطاب به رییس جدید هیات هندبال خوزستان گفت: ضمن تبریک به آقای کجباف به ایشان تاکید می‌کنم که کار آسانی در هیات هندبال نداشته و با توجه به استعدادهای فراوان خوزستان توقعات از هندبال این استان بالا است.

 رییس فدراسیون هندبال در پایان بیان کرد: از همین امروز باید با تلاش و برنامه‌ریزی و هماهنگی با فدراسیون و اداره ورزش و جوانان خوزستان در راستای تحقق اهداف و برنامه های رشته هندبال گام های مناسبی برداشته شود.

لازم به ذکر است که سروش کجبافی با کسب حداکثر آرا(۱۷رای) به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات هندبال خوزستان انتخاب شد.

 

 

 

 

 

خبرنگار: رضا میر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: