به گزارش خبرنگار برنا از بندر امام خمینی(ره)، علیرضا دبیر در حاشیه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از مردم و مسوولان خوزستان بابت میزبانی مسابقات، اظهار کرد: این مسابقات در سطح مناسبی برگزار می‌شود البته انتظار ما بالاتر بوده و در تلاش هستیم که در سال آینده سطح مسابقات را افزایش دهیم.

او با تاکید بر اهمیت ویژه مسابقات قهرمانی کشور، گفت: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته در تلاشیم تا نفرات برتر هر استان پس از قهرمانی در استان ها به قهرمانی کشور راه پیدا کنند تا سطح برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در سال آینده افزایش چشمگیری داشته باشد.

رییس فدراسیون کشتی با بیان اینکه روند انتخابی تیم ملی از هم اکنون آغاز شده افزود: نفرات برتر این مسابقات به جام تختی را یافته و کشتی گیران که در جام تختی نتیجه قابل قبولی کسب کند، به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

 دبیر در پاسخ به سوالی در خصوص میزبانی بندر ماهشهر در مسابقات بین‌المللی، اظهار کرد: فدراسیون جهانی کشتی در ایمیلی موانعی بر سر راه این میزبانی قرار داده اما ما در تلاش هستیم این موانع را رفع کرده و سعی بر این است که در هر صورت میزبانی را از دست ندهیم.

 

 

 

 

خبرنگار: رضا میر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: