حجت الاسلام و المسلمین مصطفی جزایری اصل امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا  در شادگان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: مردم ولایت مدار شادگان نیز در این مناسبت دینی شرکت می کنند و پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی روز شنبه از ساعت هفت صبح از میدان"ابن سکیت" آغاز می شود و به سمت قدمگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) ختم می شود.

او گفت: مردم شریف شادگان با حضور با شکوه خود در این مراسم و با طی مسیر یازده کیلومتری هم نوا با زایران اربعین، روحیه دینداری خود را نشان می دهند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شادگان افزود: این مراسم با حضور عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) از اقشار مختلف که از خیل زایران اربعین حسینی جا مانده‌اند، برگزار می‌شود.

 جزایری اصل بیان کرد: نوحه‌ خوانی، مداحی و قرایت زیارت اربعین از جمله برنامه های پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شادگان در پایان اضافه کرد: از مردم ولایتمدار و همه خانواده و جوانان و نوجوانان شادگانی دعوت می کنیم که بار دیگر روحیه انقلابی خود را به نمایش بگذارند و با فریاد"هیهات منه الذله" سیدالشهدا در روز عاشورا در برابر طاغوت ایستادگی خود را به نمایش بگذارند و روحیه انقلابی ملت ایران دنیای استکبار را زمین گیر خواهد کرد و مردم از الطاف سیدالشهدا بیش از پیش بهره مند می شود.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: مرتضی صویلاتی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: