حبیب اله رمضانی امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان با اعلام این خبر اظهار کرد: کیفیت بخشی، ارتقای عدالت آموزشی و تلاش برای تامین تجهیزات مورد نیاز مدارس از مهمترین مزیت های اجرای  پروژه مهر است که  نمادی از همبستگی، تحول، مدیریت کارآمد و هدفمند در نظام تعلیم و تربیت  است.

او گفت: ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش آبادان در پنج کارگروه سازماندهی، تعمیر و تجهیز مدارس، توجیه و تبلیغ و اطلاع رسانی، تایید صلاحیت، نظارت و ارزریابی برای اجرایی شدن اهداف پروژه مهر تشکیل شد و با برنامه ریزی صورت گرفته برای اولین بار با اجرای بدون نقص پروه مهر، این رتبه بدست آمد.

مدیر آموزش و پرورش آبادان در پایان افزود: تلاش های مدیران مدارس و همچنین مشارکت های مردمی، همکاری فرمانداری ویژه شهرستان آبادان، سازمان منطقه آزاد اروند، سپاه، کانون بسیج فرهنگیان، شهرداری، شورای شهر، برخی از ادارات و سازمان های شهری با آموزش و پرورش نقش بسزایی در کسب این نتیجه داشته است که جای تشکر و قدر دانی دارد.

لازم به ذکر است که سال گذشته آبادان در نتایج ارزیابی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با اختلاف چند صدم درصدی رتبه دوم را به خود اختصاص داده بود.