سروش کجبافی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در اهواز با اعلام این خبر، اظهار کرد: روز پنجشنبه شانزدهم آبان ماه به صورت نمادین و به مناسبت روز ملی پارالمپیک، مسابقه هندبال با ویلچر برای اولین بار در خوزستان در شهرستان اهواز برگزار شد.

 او با اشاره به استقبال بی نظیر قهرمانان سابق و فعلی بسکتبال با ویلچر و علاقمندان به هندبال، گفت: این بخش از هندبال در خوزستان برای اولین بار انجام شده و خوزستان دومین استان کشور است که هندبال با ویلچر را راه‌اندازی کرده است.

رییس هیات هندبال خوزستان افزود: دیدار بسیار خوب و مناسبی برگزار شد و در تلاش هستیم تا تیمی قوی و منسجم به منظور شرکت در مسابقات هندبال با ویلچر کشور آماده کنیم.

 کجبافی با بیان اینکه توسعه هندبال در میان اقشار مختلف در دستور کار این هیات قرار دارد، بیان کرد: برای اولین بار در خوزستان مسابقات هندبالی با حضور ۴۰ بیمار اوتیسم برگزار شد و مورد استقبال خانواده‌های این عزیزان قرار گرفت.

او ادامه داد: توسعه هندبال در خوزستان و معرفی این رشته به علاقمندان در برنامه‌های هیات قرار دارد.

رییس هیات هندبال خوزستان در پایان بیان کرد: برگزاری مسابقات هندبال برای بیماران خاص و جانبازان و معلولین با هدف امید بخشی به این بخش از جامعه و توسعه نشاط و تندرستی و گسترش رشته هندبال خوزستان انجام گرفته است.

 

 

 

 

 

خبرنگار: رضا میر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: