سرهنگ محسن دالوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در اهواز با اعلام این خبر اظهار کرد: نمایشگاه اموال بلاصاحب به مدت ۳ روز و با ۳۰ غرفه در نمایشگاه دایمی و بین المللی اهواز برگزار شد و ۲۹۰ نفر از مالباختگان موفق به شناسایی اموال سرقتی خود شدند.

او گفت: این ابتکار پلیس اهواز علاوه بر اطلاع رسانی عمومی از کشفیات اموال سرقتی، دستاوردهای مهمی همچون ارتقای احساس امنیت، استرداد اموال به مالباختگان و تعیین و تکلیف اموال بلاصاحب را نیز محقق کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به استقبال ۵۰ هزار نفری شهروندان اهوازی از نمایشگاه اموال بلاصاحب، که هفته گذشته در سالن امام رضا علیه السلام نمایشگاه بین المللی اهواز و برای اولین بار در کشور برگزار شد،افزود: با توجه به اینکه تمامی اموال موجود در نمایشگاه به مالباختگان بازگردانده نشد، این فرماندهی در نظر دارد تا اموال مورد نظر را طی مراحل بعدی به صاحبان آنها برگرداند.

دالوند در پایان بیان کرد: شهروندانی که اموالی از آنان به سرقت رفته و هنوز موفق به شناسایی و استرداد اموال سرقتی خود نشده‌اند، می‌توانند هر پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به کلانتری های محل سکونت خود مراجعه و با دیدن اموال مکشوفه سرقتی موجود در آن کلانتری نسبت به شناسایی و تحویل آن اقدام کنند.