به گزارش خبرنگار برنا از شادگان، سعید حاجیان ظهر امروز در جلسه ستاد ارتقای خدمات سفر شهرستان شادگان که در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به پیش رو بودن تعطیلات نوروزی، عزم اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان شادگان ایجاد امکانات مورد نیاز برای گردشگران و مسافران است.

او با تاکید بر اینکه تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان شادگان با به کار گرفتن تمام امکانات، رفاه و امنیت را که از اولویت های اصلی برای مهمانان نوروزی است، فراهم کنند، گفت: ایجاد رفاه همراه با امنیت از اولویت های اصلی برای مهمانان نوروزی است.

فرماندار شادگان با اشاره به اهمیت فعالیت مطلوب ستاد تسهیلات سفر افزود: برنامه ریزی و تبادل نظر برای استفاده از توانمندی ها، ظرفیت ها و امکانات دستگاه های مرتبط با امر سفر به منظور ارایه خدمات بهینه به مسافران و شهروندان از اهداف تشکیل این جلسه است که باید در راستای اجرایی شدن آنها به صورت مطلوب و قابل قبول، اهتمام ورزید.

لازم به ذکر است که  ساماندهی وضعیت پارک ها، اماکن بین راهی و سایت های گردشگری موجود در سطح شهرستان، توسعه فضای سبز، چاپ برشور و نقشه ویژه مسافران نوروزی، ساماندهی اردوگاه ساحلی دارخوین، سازماندهی پایگاه های هلال احمر بین راهی از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: