به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، مرحله فیلمبرداری فیلم کوتاه"نگاه بی پایان" به کارگردانی محمد ایوبی با فیلمبرداری آخرین سکانس در آبادان به اتمام رسید.

این فیلم کوتاه که در دو کشور ایران(شهرستان آبادان) و انگلستان(لندن) تصویربرداری شده است، داستان دختر بچه یمنی است که تلاش می کند پدر خود را که در جریان"جنگ یمن" کشته شده، دفن کند ولی خودش هم جزو غنایم جنگی از سرزمین خودش دور می‌شود.

فیلمنامه این اثر کوتاه توسط "مهرنوش خرسند"(نویسنده واکنش پنجم ) و "اندرو کارتمل"(نویسنده دکتر هو) به رشته تحریر در آمده و "کنت پان"، تدوینگر(never sayy never again) به عنوان تدوینگر و "جو کرئیمر" آهنگساز فیلم(Mission impossible) نیز آهنگساز این اثر خواهند بود.

مشهورترین بازیگر این فیلم کوتاه؛ "استوران راجر" بازیگر سریال(Game of Thrones بازی تاج و تخت) است.

محمد ایوبی، کارگردان و تهیه کننده ایرانی - انگلیسی این فیلم کوتاه در گفت و گو با خبرنگار برنا در خصوص ساخت این فیلم اظهار کرد: فیلم"نگاه بی پایان" تنها در مورد خسارت‌های جنگ اعم از ویرانی کشور، آواره و بی سرپناه کردن خانواده ها و تغییر دادن سرنوشت کودکان نیست، بلکه در نگاهی وسیع تر به تاراج و به غارت تمام دارایی مردمی می پردازد که مورد حمله بی رحمانه متجاوزگران قرار می گیرند.

گروه ساخت این فیلم کوتاه در بخش انگلستان شامل مارک وینگز(مدیر تصویربرداری)، جاویر کارلوس(صدا بردار)، کروتنی اندروز و استوارت ونت(دستیاران تصویر)، زک برون(نورپرداز) و استفانو ارجنزانو(جلوه های ویژه) هستند.

در همین راستا بازیگران خارجی این فیلم کوتاه را استوران راجر، ویلیام ترنر، جو اندرسون و هلیا ایوبی تشکیل داده اند.

همچنین گروه ایرانی ساخت این اثر کوتاه که در شهرستان آبادان فیلمبرداری شد، شامل عماد سلمانیان(مدیر تصویربرداری)، علیرضا دریادل(ادیتور)، میلاد جعفری و محمد سلمانیان(دستیاران تصویر)، مرضیه محبوبی(عکاس)، فاطمه سادات سید عزیزی(مدیر تولید و دستیار یک کارگردان)، ودیان زویداوی و محمدرضا اسماعیلی(دستیاران کارگردان) و سمیرا احمدی(گریمور) می شوند.

زینب غباشی فرد، محمد رضا غباشی فرد، اسماعیل غباشی فرد، رضا غباشی فرد، سحر مقدم، ستایش تنگسیری، سعیده پورشیخی، اسماعیل محمدی، سمیرا احمدی،حسین پورحسینی، بهرام افروز بازیگران ایرانی این فیلم ایرانی انگلیسی هستند.

لازم به ذکر است که محمد ایوبی پیش از این فیلم های کوتاه "the moment final"،"mood"، "Travel Republic"و "The nike of time" را ساخته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: