به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید حسین مهدوی امشب پس از باخت تیمش مقابل تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تیم ما نخستین سالیست که وارد لیگ برتر می شود و بازیکنانمان جوان و کم تجربه اند اما روز به روز بهتر می شوند و در بازی مقابل تیم نفت هم در دقایقی بازیکنانمان خیلی خوب به رقابت پرداختند و پا به پای بازیکنان نفت پیش رفتند اما به هر حال تیم نفت با تجربه است و بازیکنان بزرگی دارد که تجربه شان به کمکشان می آید و نتیجه می گیرند.

او گفت: متاسفانه در این دیدار، هم تیم برنده و هم تیم بازنده به تصمیمات کوبل داوری اعتراض داشتند، به نظرم باید کیفیت داوری در لیگ برتر بهبود یابد، مشابه داوری که هم تیم برنده و هم تیم بازنده به رای داور معترض باشند، کمیاب است، داورها می خواستند با سوت زدن اشکالات یکدیگر را پوشانده و رفع کنند و کاری به اصل بازی نداشتند.

مربی تیم بسکتبال مس کرمان درباره تعداد بالای تیم های حاضر در لیگ برتر، افزود: به نظرم این مسیله فرصت خوبی برای تیم ها و بازیکنان جوانتر است اینکه همیشه لیگ با ۷ یا ۸ تیم که نتیجه اش هم کما بیش از قبل قابل پیش بینی است، ادامه دار باشد، چندان جذابیتی ندارد.

مهدوی اضافه کرد: اکنون که فرصت حضور برای تیم های جوان ایجاد شده باید از آنان به شکل مناسبی حمایت شود تا بازیکنان جوان و آتیه دار فرصت ظهور و بروز را داشته باشند اما متاسفانه نگاه ها همیشه از بالا به پایین بوده است.

به گفته مربی تیم بسکتبال صنعت مس کرمان، متاسفانه ‌وجود این دیدگاه که داورها همیشه خود را مقابل بازیکنان و مربیان می دانند اصلا خوب نیست و باید کوشید تا در کنار یکدیگر یک لیگ شاداب، جوان و به دور از هر گونه تقابل را داشته باشیم.

لازم به ذکر است تیم بسکتبال صنعت مس کرمان در دیدار خارج از خانه از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر با نتیجه 92 بر 67 در مقابل تیم پالایش نفت آبادان متحمل شکست شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: